Joleza Koka habit, pas fotos nudo...më shumë rreth seksit: Si të arrini kënaqësinë maksimale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 18-03-2016 Joleza Koka habit, pas fotos nudo...më shumë rreth seksit: Si të arrini kënaqësinë maksimale

Pas veprës nudo të artistit italian dhe publikimit të artikullit për vajzat gjatë ciklit menstrual, kryetarja e FRESSH Joleza Koka surprizon sërish. Këtë herë ajo publikon një artikull, një leksion të shkrimtarit dhe prezantuesit televiziv Alain de Botton ku nxitet si të mendohet më shumë rreth seksit, duke nisur nga format e “pisëta” si seksi oral apo kafshimi.

Koka ka shpërndarë në Twitter, një video-leksion të Botton, që thekson rëndësinë që ka pozicioni i seksit në kënaqësinë që përfitoni.

Nuk e dimë se cili është mesazhi që ka dashur të japë politikania e re përmes këtij postimi. Ndoshta ajo ka dashur që të rinjtë në moshën e saj të pajisen më me shumë kulturë sa i takon kësaj fushe ose ndoshta thjesht ka dashur të na tregojë një anë tjetër, të zhveshur nga politika.

skulp.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021317005157471
array(1) { ["section"]=> string(94) "joleza-koka-habit-pas-fotos-nudo-me-shume-rreth-seksit-si-te-arrini-kenaqesine-maksimale-35392" }