Joleza Koka i jep fund beqarisë, martohet fshehtësisht në Las Vegas

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:15 20-09-2017 Joleza Koka i jep fund beqarisë, martohet fshehtësisht në Las Vegas

Ish-kryetarja e FRESSH Joleza Koka i ka dhënë fund beqarisë. Kjo ka ndodhur gjatë verës por gjithçka është realizuar kaq fshehtësisht sa ka qenë thuajse e pamundur të depërtojë në media, derisa sot newsbomb.al e sjell për të gjithë kureshtarët.

Joleza Koka është martuar me ish-aktivistin Laert Kola. Prej vitesh dihet lidhja e gjatë e Jolezës me ish aktivistin e “Mjaft” Laert Kola, më herët edhe këshilltar në Ministrinë e Mirëqenies Sociale.

Ata kanë vendosur ta mbajnë larg vëmendjes mediatike dhe opinionit publik raportin e tyre intim ndaj kjo është edhe arsyeja që kanë zgjedhur të martohen në Las Vegas, në fshehtësi të plotë. Joleza është kujdesur mos publikojë asnjë foto nga ceremonia duke na lënë të gjithëve ndezur kuriozitetin për ta parë si dukej nuse. 

 jole.jpg

joleza.png

jooo.jpg

Joleza Koka, bashkëshorti i saj Laert Kola dhe Ramush Haradinaj

joleza-laert-haradinaj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019200086593628
array(1) { ["section"]=> string(72) "joleza-koka-i-jep-fund-beqarise-martohet-fshehtesisht-ne-las-vegas-93014" }