Joleza Koka rrëfen: Dy vajza më quajtën Nard Ndoka

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:21 29-03-2016 Joleza Koka rrëfen: Dy vajza më quajtën Nard Ndoka

Personazhi më viral i mediave dhe rrjeteve sociale, Joleza Koka ka rrëfyer një “incident” të ndodhur në Pogradec, ku dy vajza të vogëla i kanë thirrur “Nard Ndoka”.

 “Ishim në një fshat të vogël të Pogradecit dhe donim të shikonim për një hapësirë se si mund të ndërtonim një çerdhe për fëmijët. Ndërkohë po kalonin dy vajza relativisht të vogla, me çanta në kurriz, edhe po qeshnin me njëra tjetrën, dhe njëra tha: “Ja kjo Nard Ndoka”, dhe ikën me ato çantat duke qeshur", tha Koka në një bisedë me Mateon dhe Rudin e INTV.

"Tani unë jam ngritur vullnetarisht nga Tirana dhe kam shkuar në drejtim të Pogradecit me qëllimin, sesi mund të ndihmojmë komunitetin dhe Nard Ndoka qenkam unë. Tani unë nuk e kuptoj, unë nuk kam pse të ndihem keq”, ka thënë Koka e të rinjve FRESSH-istë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10493993759155
array(1) { ["section"]=> string(55) "joleza-koka-rrefen-dy-vajza-me-quajten-nard-ndoka-36304" }