Joleza Koka s’e fsheh më, ndan foton intime me të dashurin ish-MJAFT-ist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:55 25-09-2016 Joleza Koka s’e fsheh më, ndan foton intime me të dashurin ish-MJAFT-ist

FRESSH-istja Joleza Koka, pas publikimit të lajmit se është në një marrëdhënie me ish MJAFT-istin Laert Koka që nga koha kur MJAFT-i drejtohej nga kryebashkiaku Erion Veliaj, duket se nuk ka ç’të fshehë më.

Joleza ka publikuar një moment intim me të dashurin e saj teksa ai e puth në ballë dhe e shtrëngon pas vetes gjatë një eventi. Ata janë gjithnjë bashkë dhe kudo shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

koka.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03435492515564
array(1) { ["section"]=> string(77) "joleza-koka-s-e-fsheh-me-ndan-foton-intime-me-te-dashurin-ish-mjaft-ist-54044" }