Joleza nuk ka më çfarë të fshehë, publikon foto me të dashurin teksa shëtisin të kapur për dore...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:57 20-08-2016 Joleza nuk ka më çfarë të fshehë, publikon foto me të dashurin teksa shëtisin të kapur për dore...

Ish-kryetarja e FRESSH-­it, Joleza Koka mori vëmendjen e medias dhe u bë objekt ngacmimi për shkak të shprehjes “Të bëfsha gjeneratën” gjatë një fjalimi.

Jehona e saj vazhdoi gjatë pasi ajo u përfol gjatë për lidhjen me ish-­aktivistin e MJAFT­, Laert Kolën, por ajo u tregua e rezervuar duke mos dhënë anjë detaj mbi jetën personale.

Por siç duket Joleza nuk ka më çfarë të fshehë, pak minuta më parë ka publikuar një foto teksa shëtit e kapur për dore me Laert Kolën.

Të afërm të çiftit kanë konfirmuar edhe më parë mardhënien e tyre duke thënë se ata kanë disa vite bashkë dhe bëhet fjalë për një marrëdhënie të konsoliduar dhe Joleza sot i ka vënë vulën e konfirmimit.

joleza2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.060771942138672
array(1) { ["section"]=> string(100) "joleza-nuk-ka-me-cfare-te-fshehe-publikon-foto-me-te-dashurin-teksa-shetisin-te-kapur-per-dore-50364" }