Jona e “Big Brother” i jep fund beqarisë, publikohen fotot nga ceremonia e dasmës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:43 20-08-2016 Jona e “Big Brother” i jep fund beqarisë, publikohen fotot nga ceremonia e dasmës

Jona Kalemaj, konkurrente në spektalin Big Brother Albania 7, i ka dhënë fund beqarisë. Në ceremoninë e dasmës kanë marrë pjesë më shumë se 300 të ftuar, por e ftuara speciale ka qenë padyshim Kejsi, vajza e çiftit të sapomartuar.

Olti Curri ka publikuar dy foto ku shihet Jona e veshur me fustanin e bardhë, në një moment teksa kërcen me bashkëshortin e saj dhe në momentin e dytë e ulur në tavolinë.

Jona ishte një prej personazheve më të pëlqyera të edicionit të 7 të Big Brother, duke arritur deri në finale. 

13907189_1442786909072091_4083240974637573188_n.jpg

13935007_1442788712405244_2060255589999335873_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070810317993164
array(1) { ["section"]=> string(84) "jona-e-big-brother-i-jep-fund-beqarise-publikohen-fotot-nga-ceremonia-e-dasmes-50315" }