Joni, djali i Ardit Gjebresë ulet në kafene dhe mendon thellë: “Gjithkush sheh atë që duket…’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:10 21-04-2016 Joni, djali i Ardit Gjebresë ulet në kafene dhe mendon thellë: “Gjithkush sheh atë që duket…’’

 Jon Gjebrea, djali i Ardit Gjebresë ka menduar të japë një mesazh të thellë për miqtë e tij. Ai ulet në kafene dhe mendon thëllë, duke nxjerrë konkluzionin se njeriu nuk është ai që duket, por se ka gjëra të thella te ai, që pak i shohin: ’Gjithkush sheh atë që duket…’’, shkruan Gjebrea.

‘’Gjithkush sheh atë që duket, pak e provojnë atë që je në të vërtetë’’, thotë djali i këngëtarit dhe moderatorit Gjebrea.

Çfarë e ka bërë Jonin të mendojë kështu? Askush nuk ka si ta dijë. Nga ajo që shohim, te ‘’dukja’’ siç Joni shkruan është se diç po sheh në telefon…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007011890411377
array(1) { ["section"]=> string(94) "joni-djali-i-ardit-gjebrese-ulet-ne-kafene-dhe-mendon-thelle-gjithkush-sheh-ate-qe-duket-38232" }