Joni i Ardit Gjebresë në Parga të Prevezës shkruan: Qyteti i vjetër grek. Komentuesja: Është Çamëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:12 23-07-2015 Joni i Ardit Gjebresë në Parga të Prevezës shkruan: Qyteti i vjetër grek. Komentuesja: Është Çamëri Jon Gjebrea

Ai i ka dedikuar edhe një këngë ... E pra, e shihni sa është rritur Joni i vogël i Ardit Gjebresë?

Joni Gjebrea ndodhet në qytetin antik të Pargas dhe ka përfituar nga rasti për t’i treguar vendodhjen e tij edhe ndjekësve në rrjetet sociale duke shkruar: “ Qyteti i dashur i vjetër. Parga. Greqi”. Dhe të menjëhershme kanë qenë komentet.

“ I pushtove bregdetet e Ballkanit i shkruan një komentuese”, ndërsa një tjetër e ka korrigjuar Jonin duke i thënë se ai vend është Çamëri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032999038696289
array(1) { ["section"]=> string(96) "joni-i-gjebrese-ne-parga-te-prevezes-shkruan-qyteti-i-vjeter-grek-komentuesja-eshte-cameri-16801" }