Joni Peçi befason, vesh fund te 20 vjetori i Geraldina Sposa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:25 05-06-2015 Joni Peçi befason, vesh fund te 20 vjetori i Geraldina Sposa

Stilisti Joni Peçi ka befasuar natën e mbrëmshme në 20 vjetorin e Geraldina Sposa. Ai është shfaqur me një veshje me të cilën nuk e kemi parë asnjëherë më parë dhe pavarësisht guximit të tij prej stilisti, një veshje e tillë u pa si e pazakontë.

Joni ka pozuar në krah të Soni Malajt dhe të dy kishin ngjyrën e zezë si të përzgjedhur për natën speciale. Kyçet e këmbës janë ato që bien në sy përpos papjonit, këmishës së bardhë e syzeve të stilistit.

Si duket, meqë nuset kanë veshur fustan, Joni mendoi të ishte ndryshe duke veshur fund.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022963047027588
array(1) { ["section"]=> string(65) "joni-peci-befason-vesh-fund-te-20-vjetori-i-geraldina-sposa-12764" }