Joni puth Çiljetën, apo Çiljeta ia var Jonit?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:35 04-06-2015 Joni puth Çiljetën, apo Çiljeta ia var Jonit? Joni Peçi dhe kengetarja Çiljeta ne eventin e Geraldina Sposa

Më shumë sesa event për të prezantuar fustanet e reja të Geraldina Sposa, me markën e dizenjuar me të njëjtin emër Geraldina Sposa, nga stilistë italianë, siç anoncoi edhe vetë Mandi, duket se eventi ka qenë një pasarelë për mbi 800 të ftuarit. 

Të cilët, sapo ka përfunduar ceremonia në pallatin e Brigadave, kanë postuar në të gjitha rrjetet sociale, twitter, facebook, dhe instagram fotot nga aktiviteti.

Dhe një të tillë e ka postuar edhe Çiljeta, nën shoqërinë e stilistit Joni Peçi dhe nën diciturën: Joni Peçi, dritë.

Nuk dihet se pse e ka pasur Çili sensacionin e dritës, sepse fare qartë shihet se Joni afron buzët për të puthur faqen e Çilit. Tani, nga fotografia dhe diçitura e saj nuk është shumë e qartë: ia ka varur Joni Çilit, apo vetë Çiljeta Jonit????

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085098743438721
array(1) { ["section"]=> string(49) "joni-puth-ciljeten-apo-ciljeta-ia-var-jonit-12705" }