Jonida Maliqi siç nuk e keni parë kurrë, publikon foto pa make-up

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:20 16-11-2016 Jonida Maliqi siç nuk e keni parë kurrë, publikon foto pa make-up

Rrallëherë ndodh që vipat e Showbiz-it shqiptar të pozojnë dhe të publikojnë vetë foto pa make-up.

Por, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi duket se nuk e ka patur aspak problem. Ajo ka fotografuar veten dhe pa make-up dhe e ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja është vlerësuar vazhdimisht për veshjen e saj plot stil ku asnjëherë nuk është komentuar negativisht. Por, edhe pse pa grim në foton e fundit Maliqi është komentuar mjaft pozitivisht nga fansat e saj.

jonida_maliqi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10399794578552
array(1) { ["section"]=> string(70) "jonida-maliqi-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-publikon-foto-pa-make-up-59677" }