Jonida Shehu publikon foton e parë të vajzës: Vetëm ajo e bën diell (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:58 09-09-2016 Jonida Shehu publikon foton e parë të vajzës: Vetëm ajo e bën diell (Foto)

Gazetarja Jonida Shehu ka publikuar foton e parë të vajzës  vetëm 1 javëshe.

Jonida i ka vënë emrin Kristal vajzës e cila është fëmija i saj i parë. "Vetëm ajo e bën diell',-ka shkruar gazetarja teksa ka postuar foton.jonida_dhe_vajza.png 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Akoma pa u futur tek shtëpia e “Big Brother” konkurrenti zbërthen këmishën dhe tregon muskujt (FOTO)
Këto janë disa nga hitet që Bebe Rexha do të performojë pas pak në Tiranë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.034836053848267
array(1) { ["section"]=> string(77) "jonida-shehu-publikon-foton-e-pare-te-vajzes-vetem-ajo-e-ben-diell-foto-52434" }