Jonida Vokshi, mjeke në "O sa mirë"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:10 03-02-2015 Jonida Vokshi, mjeke në

Jonida Vokshi këtë herë na shfaqet si aktore në një serial-komedi të titulluar “O sa mirë”.

Bukuroshja, disa herë imazh i ekraneve shqiptare, është berë pjesë e “bluzave të  bardha” dhe i është futur xhirimeve. Helidon Fino dhe Olta Daku formojnë së bashku një ekip intersant mjekësor.

Vokshi, gjendet në Kosovë dhe prej andej është duke xhiruar episodin e 47 të serialit komik “ O sa mirë’.

Mirë fare, Jonida... 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.062303781509399
array(1) { ["section"]=> string(37) "jonida-vokshi-mjeke-ne-o-sa-mire-2243" }