Jonida Vokshi si asnjëherë më parë, publikon foto me prindërit (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:48 26-12-2016 Jonida Vokshi si asnjëherë më parë, publikon foto me prindërit (Foto)

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është ndër personazhet publikë që ka mbajtur gjithnjë larg vëmendjes së publikut jetën personale.

Por, së fundmi ajo ka publikuar një foto me prindërit teksa shijojnë atmosferën e festave dhe drekojnë sëbashku.

“Të dielat familjare” shkruan bashakangjitur fotos Vokshi.

jonida_vokshi5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02261209487915
array(1) { ["section"]=> string(72) "jonida-vokshi-si-asnjehere-me-pare-publikon-foto-me-prinderit-foto-63772" }