Jorida Tabaku ndryshon tërësisht ‘look’, ja si duket tashmë deputetja demokrate (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:42 22-01-2017 Jorida Tabaku ndryshon tërësisht ‘look’, ja si duket tashmë deputetja demokrate (Foto)

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku ka ndryshuar ‘look’ dhe është shfaqur tërësisht ndryshe këtë fundjavë.

Tabaku  prej vitesh i ka qëndruar besnike flokëve të saj gati biondë, me onde dhe të gjata, por tashmë deputetja është shfaqur me flokë të shkurtra dhe ngjyrë më të errët karahasuar me atë të mëparshmen.

Ky ndryshim tejet i dukshëm e ka bërë Tabakun të duket edhe më rinore.

jorida5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018491983413696
array(1) { ["section"]=> string(87) "jorida-tabaku-ndryshon-teresisht-look-ja-si-duket-tashme-deputetja-demokrate-foto-66270" }