Joseph Daul: Bojkoti i zgjedhjeve dhe Parlamentit, jo standart i BE-së

Publikuar tek: barometri, më 07:26 03-05-2017 Joseph Daul: Bojkoti i zgjedhjeve dhe Parlamentit, jo standart i BE-së

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027345180511475
array(1) { ["section"]=> string(74) "joseph-daul-bojkoti-i-zgjedhjeve-dhe-parlamentit-jo-standart-i-be-se-77263" }