Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, publikon fotot e fëmijërisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:40 27-08-2016 Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, publikon fotot e fëmijërisë

Deputetja demokrate, Jozefina Topalli është bërë nostalgjike këtë të shtunë, duke shpërndarë disa foto nga fëmijëria e saj.

Topalli ka publikuar dy foto kur ajo me motrën dhe të vëllanë ishin fare të vegjël.

Ne të tre…të vegjël, në oborrin e shtëpisë tonë në Shkodër”, shkruan ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë.

14054010_1072418636140873_4759386854337973756_n.jpg

14054231_1072428522806551_416585251724299206_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Iliri dhe Monika moment intim në Jalë, çifti i politikanëve të përqafuar nën çadër (Foto)
Pas ministreve, edhe Majlinda Bregu fotografohet me bikini »
Article Logic
Execution time: 0.027129173278809
array(1) { ["section"]=> string(68) "jozefina-topalli-behet-nostalgjike-publikon-fotot-e-femijerise-51041" }