Jozefina Topalli braktis përfundimisht Parlamentin, ja cili është “profesioni” i ri i ish-deputetes

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:34 03-10-2017 Jozefina Topalli braktis përfundimisht Parlamentin, ja cili është “profesioni” i ri i ish-deputetes

Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli, që pas largimit nga partia duket se e shijon dhe shfrytëzon në masmimun lirinë.

Larg Kuvendit, debateve nga foltorja e Parlamentit por dhe larg zhurmës së jetës rutinë në Tiranë. Topalli u la jashtë zgjedhjeve të 25 qershorit nga kreu demokrat Lulzim Basha, gjë e cila shkaktoi shumë debat. Vala e debateve dhe sulmeve ndaj Bashës si duket ka kaluar ndaj Topallin shumë shpesh e kemi parë në natyrën e bukur të Shkodrës.

Kështu ka bërë dhe këtë herë, ka publikuar një foto rrugës për Shirokë. Duket se tashmë ka filluar të eksplorojë vende të bukura të natyrës shqiptare, një "profesion" i ri ky për ish-deputeten. "Rruges per Shiroke... Nuk ka si Shkodra..., kështu shkruan Topalli krahas fotos që ka publikuar.

dsdddffdfsd.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014459133148193
array(1) { ["section"]=> string(102) "jozefina-topalli-braktis-perfundimisht-parlamentin-ja-cili-eshte-profesioni-i-ri-i-ish-deputetes-94606" }