Jozefina Topalli feston ditëlindjen, të rinjtë demokratë befasojnë ish-kryetaren e Kuvendit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:37 26-11-2017 Jozefina Topalli feston ditëlindjen, të rinjtë demokratë befasojnë ish-kryetaren e Kuvendit

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ditën e sotme me 25 nëntor ka ditëlindjen dhe për të nuk kanë  munguar suprizat nga të rinjtë demokratë.

Me rastin e ditëlindjes së ish-kryetares së Kuvendit, të rinjtë shkodranë i kanë bërë një festë surprizë, ku i kanë shkruar një urim special mbi tortë.

Kujtojmë se Topalli është lënë jashtë listave në zgjedhjet e 25 qershorit nga kryetari i PD Lulzim Basha.

topalli2.jpg

topalli1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016219854354858
array(1) { ["section"]=> string(97) "jozefina-topalli-feston-ditelindjen-te-rinjte-demokrate-befasojne-ish-kryetaren-e-kuvendit-100793" }