Jozefina Topalli i kthehet “rinisë”, takim me shokët e gjimnazit: Publikohen fotot e rralla

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:59 22-10-2017 Jozefina Topalli i kthehet “rinisë”, takim me shokët e gjimnazit: Publikohen fotot e rralla

Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli është takuar me një grup miqsh nga gjimnazi së fundmi në Shkodër. Këtë e ka bërë të ditur Gasper Marku, ish-shoku i klasës së deputetes teksa ka publikuar një shkrim melankolik në facebook, sakaq këtij shkrimi i ka bashkangjitur edhe disa foto te të rralla që s’i keni parë ndonjëherë.

 

Siç duket deputetja dhe miqtë i kanë kujtuar dhe njëherë kohët e rinisë me këtë takim.

Postimi  i Gasper Marku:

Rikthim shumë vite më pas. Me një pjesë të shoqeve dhe shokëve të gjimnazit “Jordan Misja” –Shkodër. Mungojnë edhe shumë të tjerë, por një takim-përvjetor, më i plotë u premtua se do të organizohet vitin e ardhshëm. Lodoviku dhe Greta, “shpirti” i grupit e kanë marrë përsipër. Janë të lutur kolegët e tjerë jshtë vendit vendit, të bëjnë me dije adresat e tyre dhe të konfirmojnë pjesëmarrjen. Deri atëherë mirupafshim! Jetë të lumtur në familjet tuaja!

22688865_10212593723149966_3272619646890776247_n.jpg

22549828_10212593724550001_5782271594675504331_n.jpg

22554868_10212593723029963_2372628213152801953_n.jpg

22687923_10212593723829983_3208593977619981840_n.jpg22550031_10212593723189967_3447227177557855025_n_copy.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02913498878479
array(1) { ["section"]=> string(93) "jozefina-topalli-i-kthehet-rinise-takim-me-shoket-e-gjimnazit-publikohen-fotot-e-rralla-96755" }