Jozefina Topalli publikon foto të rralla në këtë ditë të veçantë për familjen e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:40 11-05-2017 Jozefina Topalli publikon foto të rralla në këtë ditë të veçantë për familjen e saj

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli feston sot ditëlindjen e vajzës së saj, Megit dhe këtë gjë e ka ndarë me të gjithë miqtë.

Topalli ka bërë një urim të thjeshtë teksa publikon disa foto të vjetra të familjes së saj ndër vite me mbishkrim, “Foto album i vogël.... Për Megin në ditëlindjen e saj”.

Kujtojmë se në të njëjtën ditë që erdhi në jetë vajza e saj deputetja e njohur ka humbur të atin dhe për këtë është shprehur se ka përjetuar dy ndjenja të fotra në të njëjtën ditë.

7.jpg

456.jpg

343.jpg

2.jpg

1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Te Liqeni Artificial zhvillohet maratona e vrapit por tenori nxjerr gjithë "të palarat": Prit ta ndez një se m’u ça hunda... (BISEDAT OFF RECORD)
Fevziu lexon komentet e shqiptarëve në FB, “O kok ka*”. Por një prej tyre shan rëndë të ftuarin në studio (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0040979385375977
array(1) { ["section"]=> string(89) "jozefina-topalli-publikon-foto-te-rralla-ne-kete-dite-te-vecante-per-familjen-e-saj-78282" }