Jozefina Topalli publikon një foto me të birin: Ngjashmëri e jashtëzakonshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:12 05-10-2016 Jozefina Topalli publikon një foto me të birin: Ngjashmëri e jashtëzakonshme Jozefina dhe Genar Topalli

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli, aktualisht deputete e PD ka publikuar një foto me djalin e saj . “Zemër”, shkruan Topalli ndërsa mbështet kokën pranë të birit Genar Topalli.

Ajo që vihet re është ngjashmëriia e jashtëzkonshme nënë e bir, gjë të cilën ish kryeparlamentares ia kanë evidentuar edhe miqtë.

“Faleminderes miqte e mi për fjalet e ëmbla që keni gjetur për tim bir. Me jetë e fat edhe ju , fëmijët e të dashurit tuaj. Fëmijët të gëzojnë shpirtin. Miqësisht Jozefina”, shkruan deputetja e PD. Genari është në një marrëdhënie të gjatë dashurie me moderatoren Eva Murati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031466960906982
array(1) { ["section"]=> string(81) "jozefina-topalli-publikon-nje-foto-me-te-birin-ngjashmeri-e-jashtezakonshme-55153" }