Jozefina Topalli shkel ligjin antiduhan, e ndez një cigare në lokal

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:00 12-05-2015 Jozefina Topalli shkel ligjin antiduhan, e ndez një cigare në lokal

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli është fotografuar duke tymosur një cigare në një ambient të mbyllur.

Kjo në fakt është shkelje e ligjit antiduhan dhe dënohet me gjobë. Por çfarë e ka bërë Topallin që të shkelë ligjin? Nga fotografia që qarkullon në rrjetet sociale duket se ish-kryetarja e Kuvendit është shumë e mërzitur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021286964416504
array(1) { ["section"]=> string(72) "jozefina-topalli-shkel-ligjin-antiduhan-e-ndez-nje-cigare-ne-lokal-11006" }