Jozefina Topalli shpërthen e dëshpëruar: Shtet Katil!

Publikuar tek: politike, më 18:28 13-01-2016 Jozefina Topalli shpërthen e dëshpëruar: Shtet Katil!

Shpërthen e dëshpëruar e njëkohësisht e nevrikosur ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli.

‘’Bjeri i fortë të ligshtit! Kësaj i thojnë Era Shtet!!!!!! Këta janë KATIL!”, thotë Topalli.

E gjithë indinjata e saj ka ardhur pas një arrestimi nga policia e Sarandës, për një banor në fshatin Halo.

Ai ishte duke ngritur një kasolle për bagëtitë e tij, por u arrestua. Për më tepër J.S, i arrestuari ishte edhe i moshuar, plot 80 vjeç.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Taulant Balla inspekton lumin në Librazhd: Do t’u kërkoj emergjencave dëmshpërblim
Ambasadori gjerman: Ka njerëz që kanë frikë nga reforma në drejtësi, dhe nuk do shumë fantazi të kuptosh arsyet »
Article Logic
Execution time: 0.0041358470916748
array(1) { ["section"]=> string(57) "jozefina-topalli-shperthen-e-deshperuar-shtet-katil-29910" }