Jozefina Topalli surprizohet nga të rinjtë e Shkodrës, me qen për dore siç nuk e keni parë asnjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:32 10-07-2017 Jozefina Topalli surprizohet nga të rinjtë e Shkodrës, me qen për dore siç nuk e keni parë asnjëherë

Deputetja Jozefina Topalli disa minuta më parë ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e rrethuar nga të rinjtë.

“Një surprizë e bukur nga të rinjtë e Shkodrës”, shkruan Topalli krahas fotos që ka publikuar në rrjete sociale.

Siç duket edhe nga fotoja tepër miqësore e deputetes së PD, bashkë me të rinjtë, me qenin për dore dhe në ambient të hapur gëzimi nga kjo surprizë e këndshme vihet re qartë tek Topalli, raporton newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018919944763184
array(1) { ["section"]=> string(104) "jozefina-topalli-surprizohet-nga-te-rinjte-e-shkodres-me-qen-perdore-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere-85689" }