Jozefina Topallin e mbysin lotët teksa i drejtohet shkodranëve: Ju kërkoj ndjesë

Publikuar tek: barometri, më 07:54 12-03-2018 Jozefina Topallin e mbysin lotët teksa i drejtohet shkodranëve: Ju kërkoj ndjesë

Në përfundim të një interviste të gjatë për Radio Shkodra, ish kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli është përfshirë nga emocionet.

Teksa po i drejtohej ish elektoratit që e zgjodhi tre herë deputete të Shkodrës, Topalli kërkoi ndjesë për punët që s’ka arritur të kryejë, duke u ndërprerë edhe nga emocionet e forta dhe lotët.

“Unë do doja të falenderoj Shkodrën dhe të kërkoj ndjesë nëse ndonjëherë nuk kam arritur të kryej punët që duhet të kryeja”, u shpreh Topalli në lidhjen telefonike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03937292098999
array(1) { ["section"]=> string(86) "jozefina-topallin-e-mbysin-lotet-teksa-i-drejtohet-shkodraneve-ju-kerkoj-ndjese-112952" }