Ju kujtohet çifti Ina dhe Poli i “Big Brother”? Shihni si duken dhe çfarë bëjnë sot (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:37 15-03-2017 Ju kujtohet çifti Ina dhe Poli i “Big Brother”? Shihni si duken dhe çfarë bëjnë sot (FOTOT)

Çifti Ina dhe Poli u bënë përsonazhe të njohur më shumë prej lidhjes së tyre në “Big Brother”.

Mirëpo lidhja e tyre nuk zgjati shumë pas daljes së tyre nga shtëpia më e njohur e shqiptarëve.

Ndonëse të ndalë dhe larg njëri-tjetrit të dy vijojnë jetën e tyre.

Ata duken shumë ndryshe sot, pas disa vitesh, këtë e demostrojnë dhe fotot e mëposhtme.

Këtë të shtunë nis "Big Brother 9" i cili pritet të sjellë surpriza të mëdha për të gjithë.

ina2.jpg

ina1-2.jpginapoli.jpg

inapoli1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022686004638672
array(1) { ["section"]=> string(92) "ju-kujtohet-cifti-ina-dhe-poli-i-big-brother-shihni-si-duken-dhe-cfare-bejne-sot-fotot-71973" }