Ju kujtohet Mimoza e Big Brother 2? Ja me çfarë merret sot bukuroshja nga Kosova

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:45 23-10-2015 Ju kujtohet Mimoza e Big Brother 2? Ja me çfarë merret sot bukuroshja nga Kosova

Falë pjesëmarrjes në Big Brother Albania 2 njihet nga shumë njerëz, ndonëse kanë kaluar më shumë se 6 vite. Bukuroshja nga Gjakova, Mimoza spikati përpos bukurisë edhe për maturinë gjatë qëndrimit në këtë reality-show.

Por nga momenti kur përfundoi kjo aventurë për Mimozën si gjysmëfinaliste dëgjuam pak për të. Ajo vendosi të mos jetë edhe aq aktive në ballina të revistave dhe paraqitje televizive duke dashur që të vazhdojë jetën larg të qenurit nën llupën e medias.

E kontaktuar nga Prive, Mimoza deklaroi se prej kohësh është rikthyer në Gjakovë ku ka hapur një sallon të bukurisë.

Megjithëse mund të ketë kaluar kohë nga kur e mbajmë mend si 19 vjeçare, ajo mbetet po e njejta bukuroshe.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026323080062866
array(1) { ["section"]=> string(85) "ju-kujtohet-mimoza-e-big-brother-2-ja-me-cfare-merret-sot-bukuroshja-nga-kosova-23830" }