Ju kujtohet Nermini tek seriali i famshëm turk "Jetë e Hidhur"? Shihni si duket sot (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 14-11-2016 Ju kujtohet Nermini tek seriali i famshëm turk

Selin Demiratar është një ndër aktoret më të famshme turke. Me serialin ‘Jetë e Hidhur” ajo fitoi më shumë popullaritet seç kishte më parë.

 Por disa vite nga seriali ajo duket shumë më ndryshe, këtë e tregojnë dhe fotot. Por ‘Nermin” duket po aq e bukur.

nermin_2.jpg

nerimin_4.jpg

nermin_3.jpg

nermin.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lori Hoxha befason, falenderon dy persona të veçantë për një arsye të vetme
Vajza e këngëtares së famshme shqiptare publikon foto të nxehta nga plazhi »
Article Logic
Execution time: 0.0045969486236572
array(1) { ["section"]=> string(92) "ju-kujtohet-nermini-tek-seriali-i-famshem-turk-jete-e-hidhur-shihni-si-duket-sot-fotot-59504" }