Ju kujtohet Rudina e ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:45 14-01-2018 Ju kujtohet Rudina e ‘Dy herë mat’? Ja si duket ajo sot (FOTOT)

Padyshim të gjithëve ju kujtohet fraza “edhe akullore edhe çokollatë” e thënë nga Rudina në filmin “Dy herë mat”. Ndërsa emri i vërtetë i aktores është Manjola Begolli.

Mbrëmjen e djeshme Manjola ishte e ftuar në emisionin "Shikoni kush luan” në Top Channel.

Sot ajo është një biznesmene, e cila ka hapur ‘Bamboo Spa & Hammam’, një qendër trajtimi për trupin dhe shpirtin në Tiranë.

 

1111.PNG

rudiaaaa.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason këngëtarja shqiptare: Pas operacionit lashë edhe të dashurin
Moderatorja e njohur humb të atin: Ai ishte krenar për mua »
Article Logic
Execution time: 0.00522780418396
array(1) { ["section"]=> string(65) "ju-kujtohet-rudina-e-dy-here-mat-ja-si-duket-ajo-sot-fotot-106501" }