Ju merr malli për pushimet? Kjo foto nga Dhërmiu do t’ju ndryshojë destinacionin e zgjedhur

Publikuar tek: ekonomi, më 11:58 08-06-2016 Ju merr malli për pushimet? Kjo foto nga Dhërmiu do t’ju ndryshojë destinacionin e zgjedhur Foto nga nje prej plazhet e Dhermiut

Ju merr malli për pushime? Mezi po I prisni? Keni filluar prenotimet dhe mendoni se mund të shkoni jashtë? 

Jo pra jo, një foto si kjo nga Dhërmiu mund t’ua kthejë mendjen. Eshtë një foto që po bën xhiron e agjencive më të rëndësishme turistike në botë, e zgjedhur për imazh për ditën e sotme edhe nga “Invest Albania”. Dhe është mënyra më e mirë për të promovuar turizmin në vendin tonë. Sepse siç dhe raportohet, këtë vit plazhet tona do të mbushen plot.

Ndoshta duhet filluar plazhi që në qershor, se në korrik e gusht, do të jetë shumë e vështirë për të shkrepur një foto si kjo. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020048141479492
array(1) { ["section"]=> string(96) "ju-merr-malli-per-pushimet-kjo-foto-nga-dhermiu-do-t-ju-ndryshoje-destinacionin-e-zgjedhur-42832" }