Ju pëlqejnë pelerinat? Ja si mund t’i realizoni fare thjeshtë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:18 09-11-2018 Ju pëlqejnë pelerinat? Ja si mund t’i realizoni fare thjeshtë (VIDEO)

Programi i përditshëm ‘Trokit’ në IN Tv, me moderatorë Ermal Peçi dhe Sara Gjordeni vjen çdo ditë e më shumë pranë publikut duke sjellë rubrika nga më të larmishme.

 

Një prej tyre është ai i së premtes ku stilistja Katerina Zoto na tregon se si ti japim jetë, garderobës me krijime të reja. Pas disa kërkesave nga shikueset tona, ajo vendosi që sot të na tregoj hap pas hapi si të përgatisim një pelerinë.

Keni menduar se do t’ju marri shumë kohë? Shumë shpenzime? Ndiqni sugjerimet e Katerinës dhe fitoni shumë lehtë një pelerinë të re. Ndiqni videon për më shumë!

Lexo lajmin e plotë: http://www.intv.al/trokit-ju-pelqejne-pelerinat-nuk-ka-sekrete-ja-si-ta-realizoni-video-78151?fbclid=IwAR2QZ4-YAYiy5YSfFbZzuCh9ap90N7hnKRzpDzkckmVbLDW3rhavCHWy_Fc 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gladiola Harizaj sulmon hapur kolegët: Ka shumë aktorë mediokër, i paafti të mbyt
Nuk flasin prej dy vitesh, Enca zbulon arsyen e sherrit me Noizyn »
Article Logic
Execution time: 0.015635013580322
array(1) { ["section"]=> string(73) "ju-pelqejne-pelerinat-ja-si-mund-t-i-realizoni-fare-thjeshte-video-140915" }