Jul Deda 16 vjet më parë, nuk do ta besoni do se sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:47 26-09-2017 Jul Deda 16 vjet më parë, nuk do ta besoni do se sa shumë ka ndryshuar (FOTO)

Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Ai që prej më shumë se 15 vitesh është pjesë e ekranit dhe spektakleve humoristike.

Ai përveç talentit dhe aftësive të tij në aktrim është dalluar edhe për eksperimentet me dukjen e tij.

Shpesh herë ai ka eksperimentuar me stilin e flokëve të tij, ashtu siç bëri edhe këtë vit kur i shkurtoi më shumë se zakonisht.

Por për të treguar se sa shumë ka ndryshuar ndër vite, Juli ka postuar një foto të tij në vitin 2001.

Më poshtë foto dhe postimi i Julian Dedës:

JUL_DEDA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023725986480713
array(1) { ["section"]=> string(80) "jul-deda-16-vjet-me-pare-nuk-do-ta-besoni-do-se-sa-shume-ka-ndryshuar-foto-93783" }