Jul Deda dedikim special gruas së tij për ditëlindje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:29 10-04-2016 Jul Deda dedikim special gruas së tij për ditëlindje

Ndonjëherë duhen ditë të veçanta për të thënë gjëra të veçanta.

Aktorin i njohur Julian Deda ka uruar sot bashkëshorten e tij për ditëlindje duke i thënë fjalët që do donte të dëgjonte çdo grua.

“Gëzuar ditëlindjen zemër. Faleminderit që më duron dhe që më bën të ndjehem i sigurt. Ti meriton gjithçka të mirë që ofron jeta. Të dua..!” shkruan Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031907081604004
array(1) { ["section"]=> string(58) "jul-deda-dedikim-special-gruas-se-tij-per-ditelindje-37299" }