Jul Deda i tmerruar në Tiranë, Pandeli Majko përpiqet ta qetësojë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:54 25-04-2016

A video posted by Julian Deda (@juldeda) on

Aktori i humorit, Julian Deda ka postuar në rrjetet sociale një video që tregon fryrjen e lumit Lana në Tiranë si rezultat i rreshjeve të dendura të shiut që kanë mbërthyer të gjithë vendin.

Deda e konsideron situatën tmerruese dhe flet për rrezikun e daljes së Lanës nga shtrati. “Tmerr në Tiranë! Shi, vetëtima, Lana gati për të dalë nga "krevati"”, shkruan aktori.

Në video ka replikuar deputeti i PS-së, Pandeli Majko, i cili përpiqet të qetësojë aktorin. “Mos u tremb se nuk del”, i shkruan ish-kryeministri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025282859802246
array(1) { ["section"]=> string(70) "jul-deda-i-tmerruar-ne-tirane-pandeli-majko-perpiqet-ta-qetesoje-38670" }