Jul Deda imiton Erion Veliajn dhe bën një pyetje therëse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:41 24-12-2015 Jul Deda imiton Erion Veliajn dhe bën një pyetje therëse Julian Deda

Julian Deda aktori i njohur i humorit, njëkohësisht koordinator i PD, ka ironizuar gjestin e kryebashkiakut Erion Veliaj i cili shfaqej duke ngritur një kolltuk nga vendi.

Të njëjtën situatë ka improvizuar aktori me kolegun e tij Albano Bogdo, ndërsa drejton një pyetje përmes ironisë therëse për ndjekësit e tij në Insta. “Gjeni cilët janë aktorët e vërtetë...?!?”-pyet Jul Deda.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe vajza e deputetit të PS Namik Dokle, Anika Dokle.

"Ndjehem e frymëzuar" shkruan ajo.

anika.jpg

Më herët, edhe ish-zëvendësministri i Mbrojtjes Dritan Hila, ironizoi gjestin  e kryebashkiakut duke pohuar se Veliaj nuk ndalon së tejkaluari veten.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035789012908936
array(1) { ["section"]=> string(62) "jul-deda-imiton-erion-veliajn-dhe-ben-nje-pyetje-therese-28476" }