Jul Deda letër të birit: Kampion, diçka më emocionon sot, më vjen inat që s’po e formuloj dot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 07-12-2016 Jul Deda letër të birit: Kampion, diçka më emocionon sot, më vjen inat që s’po e formuloj dot

Julian Deda, aktori i dashur për publikun shqiptar i shkruan një letër të shkurtër të birit në këtë ditë të veçantë që është pikërisht dita kur Mateo ka ardhur në jetë.

Aktori është tejet i emocionuar dhe thotë se s’arrin ta formulojë me saktësi por një gjë e di me siguri:

“Kampion, diçka me emocionon fort sot, por nuk arrij ta kuptoj me saktësi. Mos është fakti që ti po rritesh dhe do më marrë malli për Mateon e vogël, apo mos ndoshta ndjej një krenari prej prindi "budalla"? Më vjen inat qe s'po e formuloj dot, por një gjë e di me siguri, që të dua me gjithë qenien time.

Edhe 100 shoku im”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017441987991333
array(1) { ["section"]=> string(96) "jul-deda-leter-te-birit-kampion-dicka-me-emocionon-sot-me-vjen-inat-qe-s-po-e-formuloj-dot-61872" }