Julian Deda mes dy pjeshkave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:28 06-02-2015 Julian Deda mes dy pjeshkave (Nga e majta në të djathtë) Samanta Karavello, Julian Deda dhe Ronela Hajati

Më shumë sesa dhjamë, këto vajza ne na duken si pjeshka ndaj nuk jemi dakort me Julianin kur thotë se është si “veshka mes dhjamit”.  Megjithë konotacionin pozitiv që ka kjo shprehje, nuk jemi fare në një mendje me aktorin.

Nejse, të nisim pa humbur kohë me prezantimin e dy pjeshkave: Pjeshka e parë është Samanta Karavello, kurse pjeshka e dytë është Ronela Hajati. Kurse Julianit, nuk dimë ç’emër fruit t’I vemë se ai i ka të gjitha shijet brenda me humorin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.048656940460205
array(1) { ["section"]=> string(33) "julian-deda-mes-dy-pjeshkave-2579" }