Julian Deda uron si “katundar” Shën Valentinin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 14-02-2016 Julian Deda uron si “katundar” Shën Valentinin

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda uron sot të dashuruarit në ditën e Shën Valentinit.

Ai thotë se i “kanë futur tmerrin,  nuk guxon njeriu të bëjë nnë urim për Shën Valentin, se direkt thonë: "Çfarë katunari" shkruan Deda i cili gjithsesi vendos t’i urojë si “katundar” të dashuruarit.

“Dhe meqë ra fjala, as nuk e çaj kokën fare, përkundrazi. Si "katundar" i uroj të gjithëve të kenë sa më shumë dashuri për njeri-tjetrin. Rritja e dozës së dashurisë për botën, për njeriun, për familjen dhe mbi të gjitha për veten, ndoshta është "reforma" më e mirë që mund të bëjnë shqiptarët në të mirë të jetesës së tyre”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025125980377197
array(1) { ["section"]=> string(50) "julian-deda-uron-si-katundar-shen-valentinin-32527" }