Juliana Pasha zgjidh rripat e rrobave të banjos por...ja çfarë duket

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:03 25-08-2015 Juliana Pasha zgjidh rripat e rrobave të banjos por...ja çfarë duket Juliana Pasha duke marre rreze ne Greqi

Këngëtarja Juliana Pasha gjendet me pushime në Greqi.

Pushimet e Pashës sapo kanë filluar dhe ajo është akomoduar në hotelin  “Blue Dream Palace”. Këngëtarja duket e relaksuar ndërsa merr rreze e ndan këtë foto me ndjekësit dhe fansat e saj.

Pasha ka zgjidhur  rripat e pjesës së lartme në mënyrë që mos t’i ndelen ato shenjat e padëshirueshme të diellit por ndonëse duket qartësisht poshtë tyre.... asgjë nuk duket. E megjithatë, Juliana Pasha është këngëtare dhe gjithmonë e kemi dëgjuar për zërin e saj të mrekullueshëm, për format... në treg ka të tjera konkurrente.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026553869247437
array(1) { ["section"]=> string(72) "juliana-pasha-zgjidh-rripat-e-rrobave-te-banjos-por-ja-cfare-duket-19125" }