Jurgen Kurti- U akuzua se vrau babain, i përfshirë dhe në vrasjen e biznesmenit

Publikuar tek: barometri, më 07:50 12-04-2017 Jurgen Kurti- U akuzua se vrau babain, i përfshirë dhe në vrasjen e biznesmenit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022053003311157
array(1) { ["section"]=> string(95) "jurgen-kurti-u-akuzua-se-vrau-babain-i-perfshire-dhe-ne-vrasjen-e-biznesmenit-nga-durresi-74888" }