Justin Biber rrihet në mënyrë poshtëruese për dy autografë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:48 10-06-2016 Justin Biber rrihet në mënyrë poshtëruese për dy autografë

Tani që të gjithë mendojnë se Justin Bieber më në fund mund të jetë rritur, ai shkon dhe bën budallallëqe.

Ai është përfshirë në një incident i cili mund të ishte shpamgur nëse Biber do të kishte firmosur dy autogarë.

Këngëtari kanadez u rrah në mënyrë poshtëruese dhe cideo është shpërndarë me shpejtësi në Snapchat.

Miqtë e Biber bëjnë me dije se gjendja e tij mendore po përkeqësohet për shkak të presionit të vazhdueshëm që i bëet ayij nga media.

 

justin_biber1.jpg

justin_biber.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘’Geraldina Sposa’’ 21 vjet, një mbrëmje e paharrueshme ku mblidhen gjithë ‘’VIP’’-at (FOTO PËR TË MOS U HUMBUR)
Revoltohet aktori me televizionin: Turp kush e ka sajuar këtë ka** »
Article Logic
Execution time: 0.0044820308685303
array(1) { ["section"]=> string(64) "justin-biber-rrihet-ne-menyre-poshteruese-per-dy-autografe-43077" }