Justin Bieber gjen dashurinë e jetës dhe  i jep fund beqarisë, ja kush është ‘fatlumja’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:51 10-07-2018 Justin Bieber gjen dashurinë e jetës dhe  i jep fund beqarisë, ja kush është ‘fatlumja’ Justin Bieber dhe e fejuara

Pop stari kanadez Justin Bieber ka përdorur mediat sociale për të lajmëruar fejesën e tij me modelen Haile Baldwin.

24 vjecari ka publikuar mëngjesin e të hënës një imazh me Baldwin në instagam në të cilin ka bërë zyrtar lajmin se do të martohen së shpejti dhe thotë ndër të tjera: “Eshtë e bukur të kemi të ardhmen tonë të sigurt”.

Tempizmi I Zotit është vertete I përsosur. Jemi fejuar në ditën e shtatë të shtatë muajve dhe numri 7 është numri I perceptimit të spiritualitetit” shkruan Bieber. Më pas është drejtuar tek e dashura: Dëgjo qartë dhe thjeshtë këtë gjë Hailey. Jam shumë I dashuruar me gjithcka që ka të bëjë me ty. Kështu dua të impenjohem të kaloj jetën time për të njohur cdo pjesë tënden dhe të të dua me durim dhe thjeshtësi” ka shtuar ai.

Sipas faqes së lajmeve TMZ që merret me personazhet publikë, thuhet se cifti do të njoftonte ditën e djeshme fejesën pasi Bieber kishte kërkuar në 7 qershor nga Hailey me një propozim zyrtar një gjë të tillë, gjatë një udhëtimi të tyrin në Bahamas. Përgjigja në rrjetet sociale e Hailey nuk pritej: modelja shkroi: Asnjë fjalë nuk mund të shprehë mirënjohjen time për ty.

“Nuk jam e sigurt se cfarë kam bërë në jetë për të merituar kaq shumë lumturi, por falenderoj Zotin që më dha një person kaq të jashtëzakonshëm me të cilin do të ndaj jetën” ka shkruar 21 vjecarja.

just.png

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot është fiksimi i vajzave, por ja si dukej vite më parë Robert Berisha (FOTOT)
Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë »
Article Logic
Execution time: 0.016642093658447
array(1) { ["section"]=> string(90) "justin-bieber-gjen-dashurine-e-jetes-dhe-i-jep-fund-beqarise-ja-kush-eshte-fatlumja-127389" }