Justin Bieber rrëzohet nga skena ndërsa rregullonte pantallonat, frikësohen fansat (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:00 19-06-2016 Justin Bieber rrëzohet nga skena ndërsa rregullonte pantallonat, frikësohen fansat (VIDEO)

Justin Bieber, këngëtari trendy që çmend të rinjtë dhe më së shumti adoleshentët, i ka frikësuar shumë fansat e vet ndërkohë që ka rënë nga skena gjatë një koncerti: u rrëzua gjatë turit të vet “Purpose World Tour 2016” në shoun e Saskatoon, një qytet në Kanada.

I shpërqëndruar nga interpretimi dhe nga rregullimi i pantallonave, nuk e vuri re që skena nuk ishte aq e gjatë sa ai e priste të ishte. Kështu, u rrëzua. Asnjë dëmtim për të. Vetëm fansat u trembën për këngëtarin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019472122192383
array(1) { ["section"]=> string(93) "justin-bieber-rrezohet-nga-skena-ndersa-rregullonte-pantallonat-frikesohen-fansat-video-43984" }