Justin Bieber sërish nudo me Sofia-n, festojnë ditëlindjen e saj të 18-të (Fotot)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:32 28-08-2016 Justin Bieber sërish nudo me Sofia-n, festojnë ditëlindjen e saj të 18-të (Fotot)

Këngëtari Justin Bieber dhe e dashura e tij Sofia Richie, po festojnë ditëlindjen e saj të 18-të duke shkëmbyer shumë puthje, përqafime si edhe pakëz lakuriqësi.

Sofia mbushi 18 vjeç ditën e enjte dhe që të premten të dy morën një avion privat dhe u drejtuan për në kufirin jugor. Ata kanë shkuar në Cabo ... dhe kimia midis çiftit dallon me kilometra larg.

Justin nuk ka frikë të dalë nudo, pasi sipas TMZ, me shaka ka hequr pantallonat përpara një shërbëtori. Fundja kjo nuk është hera e parë që këngëtari del nudo në publik.

Ky veprim mesa duket është kthyer në zakon për të. Sofia është femra e parë me të cilën Justin duket shumë i dashuruar që pas ndarjes me Selena Gomez. Ai madje ka fshirë edhe instagramin për të disa javë më parë.

14137924_886371391493149_655485066_n.jpg14182507_886371394826482_1500143733_n.jpg14182684_886371384826483_1726938038_n.jpg14169584_886371388159816_162688805_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Enca iu përgjigjet me fjalë banale akuzave për photoshop
Ambasadora e Shqipërisë në SHBA, Floreta Luli Faber martoi vajzën e saj në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.022751092910767
array(1) { ["section"]=> string(84) "justin-bieber-serish-nudo-me-sofia-n-festojne-ditelindjen-e-saj-te-18-te-fotot-51085" }