Justin Bieber shfaqet totalisht nudo së bashku me të dashurën e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:38 05-08-2016 Justin Bieber shfaqet totalisht nudo së bashku me të dashurën e tij

Fotot nudo të Orlando Bloom “çmendën” internetin, ku shumë njerëz kanë komentuar pafund, si për mirë ashtu edhe për keq.

Por mesa duket këto foto kanë “çmendur” edhe Justin Bieber, ndoshta mund të themi e kanë acaruar, pasi ata janë rivalë, sepse më parë janë konfrontuar fizikisht, e shkak për këtë konflikt ka qenë Selena Gomez. Justin po i lëshon një sfidë të drejtpërdrejtë Orlandos, pasi dy ditë që nga publikimi i fotove nudo të aktorit, është shfaqur nudo gjatë pushimeve në Hawaii me të dashurën e tij Sahara Ray, raporton InTv.

Sigurisht që fotot e publikuara fillimisht nga Daily News po kthehen në një sensacion në internet, dhe 22 vjeçari duket sikur po përpiqet të lërë në hije yllin e filmit “Piratet e Karaibeve”. Bieber dukej i relaksuar nudo,  duke eksploruar ujërat e Haëaii-t  me modelen Ray, e cila disa herë është fotografuar topless e disa herë me bikini. Se kush nga Bloom apo Bieber meriton kurorën, këtë më së miri mund ta vendosë Selena Gomez, sepse fansat janë në mëdyshje.

jujstin8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033002138137817
array(1) { ["section"]=> string(73) "justin-bieber-shfaqet-totalisht-nudo-se-bashku-me-te-dashuren-e-tij-48912" }