Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Publikuar tek: sport, më 23:29 20-12-2017 Juventus mposht Genoan dhe kualifikohet në çerekfinalen e Kupës së Italisë

Ekipi i Juventusit është kualifikuar për në çerekfinalet e Kupes së Italisë, pasi ka mundur 2-0 Genoan në ndeshjen për 1/8 e finaleve.

Tashmë bardhezinjte do të ndeshen më Torinon në Allianz Stadium më 3 janar.

Golat janë shënuar nga Dybala neë ’42 dhe Higuain në ’76.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përfol për një kalim te Lacio, Lorik Cana bashkon Strakoshën me Grezdën për një darkë
Torino bën mrekullinë, mund Romën dhe bëhet gati për Juventusin »
Article Logic
Execution time: 0.022538900375366
array(1) { ["section"]=> string(81) "juventus-mposht-genoan-dhe-kualifikohet-ne-cerekfinalen-e-kupes-se-italise-103824" }