Juventus po humbet, shikoni se çfarë bën Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:12 03-06-2017 Juventus po humbet, shikoni se çfarë bën Rama

Kryeministri Edi Rama është duke e ndjekur ndeshjen në oborrin e kryeministrisë me të rinjtë e FRESSH.

Me këtë rast, të rinjtë kanë përfituar për të bërë një foto me kreun e egzekutivit, i cili pavarsisht se duket i lumtur në foto, me siguri nuk është dhe aq i lumtur për rrezultatin e skuadrës së tij.

rame_me_fress.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02086615562439
array(1) { ["section"]=> string(50) "juventus-po-humbet-shikoni-se-cfare-ben-rama-81117" }