“K***a krihet se e vure në terezi me Liken”, nxehet Rama dhe vjen përgjigja e rrufeshme për komentuesin (KOMENTET DHE REPLIKAT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:03 16-04-2017 “K***a krihet se e vure në terezi me Liken”, nxehet Rama dhe vjen përgjigja e rrufeshme për komentuesin (KOMENTET DHE REPLIKAT)

Kryeministri Edi Rama ashtu siç njoftoi edhe në mitingun e zhvilluar në sheshin Skënderbej në Tiranë disa ditë më parë, edhe në facebook ka përsëritur thirrjen për angazhimin e të rinjëve për propozimin e kolonës zanore që do të shoqërojë fjalimet e fushatës elektorale.

Por, disa nga komentuesit nuk e kanë pritur mirë dhe kanë replikuar me kryeministrin Rama.

Ja disa nga komentet dhe përgjigjet e menjëhershme të Ramës.

Murat Bletari Kaci: Ti o shoku akoma tek ura Stambolli digjet dhe Kurva krihet me duket se e vure ne terezi me Liken prandj kerkon keng vendos kengen e Likes se me ate ke shpetim

Edi Rama:  Murat, ti po me dukesh poshte ures fare dhe je ne te drejten tende te rrish aty, po jo ketu te kjo faqe shoku se nuk te ka futur njeri me zor e nuk eshte vend per te derdhur ujet e trashe te gjuhes se dale jashte kontrolli! Prandaj mos e perserit te lutem he shoku se s'ka pike lezeti.

 rr.jpg

 

Drini Metani E vetjma here qe nuk te besoj per punen e fanellave jo per gje por do besh me hile dhe do ja japesh ndoj tifozi juventin =D Prego per voi mercoledi a Camp Nou  

Edi Rama Drini, 4 gola Juves eshte si te bjeri daci kater here ne kos? Megjithate c'do gje ben vaki, po ti apliko se kushedi fiton bluzen e Messit

Astrit Armando Cacaj po na mo na, ceshte kjo "zgjidhni muziken e luftes..."?? pak me bute se individe te ndryshem mund ta lexojne ne menyra te ndryshme thirrjen. skemi lufte me asgje dhe me asnje, gjej ndonje llaf tjeter.

Edi Rama Dhe lufta do vazhdoje Jj se nuk ka me te mos paguash drita, te mos paguash taksa, te mos paguash gjobat per shkeljet e ligjit, nuk me qofte ke daja me nje llaf✌️?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.39924478530884
array(1) { ["section"]=> string(126) "k-a-krihet-se-e-vure-ne-terezi-me-liken-nxehet-rama-dhe-vjen-pergjigja-e-rrufeshme-per-komentuesin-komentet-dhe-replikat-75351" }