Ka dy tipe meshkujsh në botë: Beqarët dhe ata në një lidhje. Këto foto tregojnë dallimet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:29 28-12-2015 Ka dy tipe meshkujsh në botë: Beqarët dhe ata në një lidhje. Këto foto tregojnë dallimet

Ka dy tipe meshkujsh në botë: Beqarët dhe ata që ndodhen në një lidhje dashurie. Faqja humoristike “ScrollDroll” ka bërë një pëmbledhje që tregon dallimet mes këtyre dy grupeve.

Diferenca më e madhe? Shfaqet tek mjekra. Një tjetër? Sigurisht, rrjetet sociale. Një person që është në lidhje refuzon pothuajse të gjitha kërkesat e miqësisë që i vijnë nga femrat, përveç rasteve kur ato janë koleget e punës.

Për më tepër shihni fotot: 

10686745_1522333444698431_3267111468607770133_n.jpg

10885330_1522333244698451_3399711080117001562_n.jpg

10882107_1522333518031757_8782630661516015055_n.jpg

10896934_1522333581365084_1924985040321634711_n.jpg

10428653_1522333348031774_4915255621187933897_n.jpg

15902_1522333384698437_6076285114843317845_n.jpg

10881574_1522333484698427_6434956319208641286_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022045135498047
array(1) { ["section"]=> string(92) "ka-dy-tipe-meshkujsh-ne-bote-beqaret-dhe-ata-ne-nje-lidhje-keto-foto-tregojne-dallimet-28746" }